AKT Maluch
AKT Maluch

Wakacyjny spływ kajakowy

Już w sobotę 9 lipca zapraszamy na spływ kajakowy! Zgłoszenia przyjmujemy do wtorku 5.07 (do końca dnia). Więcej informacji można znaleźć tutaj.

Śpiewanki

We czwartek 30.06 o godz. 18:15 w sali nr 122 (I piętro, blisko pokoju klubowego) odbędą się kolejne śpiewanki. Serdecznie wszystkich zapraszamy! :)

Wydarzenie na facebooku: https://www.facebook.com/events/1356034981544259/


Chatka w wakacje

Z przyjemnością informujemy, że Chatka Malucha w Ropiance będzie otwarta od 2 lipca. Informacje o terminach otwarcia Chatki będzą na bieżąco aktualizowane, dlatego prosimy o sprawdzanie, czy Chatka będzie otwarta przed planowanym pobytem. Większe grupy planujące nocleg bardzo prosimy o wcześniejszy kontakt.


Reaktywacja listy mailingowej

Z powodu wyłączenia serwera samorządu PW obsługującego m.in. listę Malucha oraz braku możliwości reaktywowania jej w ramach serwerów Politechniki Warszawskiej stworzyliśmy nową listę dyskusyjną klubu, korzystając z grup Google. Zapisać się na nią można z każdego adresu e-mail, nie tylko w domenie gmail.com
Szczegóły dotyczące sposobu działania listy, a także informację, jak się zapisać, znajdziecie na stronie: http://maluch.elka.pw.edu.pl/index.php?str=kontakt&subp=howto.subp.