AKT Maluch
AKT Maluch

Nocny rajd po Warszawie (Rajd od czapy/z ocenzurowano)

12-12-2014

Narodziła się w naszych głowach koncepcja nie całkiem nowa. Miasto za dnia i w nocy wygląda zupełnie inaczej. Spróbujmy poznać je od tej ciemniej strony. Przyjechałeś na studia do Warszawy, a nadmiar laborek i kolokwiów nie pozwala zobaczyć na własne oczy cudów znajdujących się w stolicy? Zapraszamy więc Ciebie na rajd po Warszawie promowany pod nazwą "Rajd z ocenzurowano" lub bardziej elegancką "Rajd od czapy". Rajd odbędzie się 12 grudnia (uwaga: piątek). Start o godzinie 19 spod wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych. Zbiórka przy głównym wejściu (ze względu na przewidywaną dość niską temperaturę raczej wewnątrz niż na zewnątrz budynku). Jeżeli ktoś przybył by wcześniej to zapraszamy do klubowego pokoju nr. 133a, gdzie można wygodnie poczekać na resztę chętnych. Z pod wydziału ruszymy w stronę Łazienek królewskich, skąd będziemy powoli przemieszczać się w kierunku starego miasta. Całość ma się planowo zakończyć przy kinie Muranów, niedaleko Placu Bankowego około godziny 22. Jeżeli będzie jednak spora liczba osób chcących spacerować dalej nic nie stoi na przeszkodzie by wyprawę nieco przedłużyć.

Zapraszany wszystkich chętnych. Zapisy nie są obowiązkowe, ale wolałbym jednak wiedzieć ile osób ma zamiar się pojawić. Dlatego proszę o wysłanie maila zgłoszeniowego na adres B.Kola(małpa)stud.elka.pw.edu.pl W razie gdyby ktoś miał potrzebę szybkiego kontaktu to podaję mój numer 784_152_328. Tę formę kontaktu proszę zachować jednak jako ostateczność.

Chciałbym jeszcze zwrócić uwagę, że może być zimo więc warto zabrać ze sobą czapkę i rękawiczki. Poza tym nocne zdjęcia mogą być naprawdę fantastyczne, więc jeżeli ktoś posiada aparat fotograficzny to zachęcam do zabrania go ze sobą.