AKT Maluch
AKT Maluch

Kajaki Słupia

26-05-2016

Wskrzeszając maluchowe tradycje kajakowe, chcielibyśmy zaprosić Was na spływ Słupią w długi weekend od 26 do 29 maja. Jest to rzeka na Pomorzu spływająca do Bałtyku, my jednak przepłyniemy się jej górnym odcinkiem, atrakcyjnym zarówno pod względem pięknych pejzaży otaczającego go parku krajobrazowego, jak i ciekawej, niebanalnej technicznie trasy :) Jednocześnie uspakajamy - trasa była już kilka lat temu testowana przez klubową ekipę i nawet osoby całkowicie początkujące sobie poradziły :)

Wyjazd: 26 maja ok. 5:40
Trasa: Gowidlino - Sulęczyno - Jezioro Żukowskie - Sarniak - Jezioro Głębokie
Noclegi: w namiotach na pola namiotowych lub w innych miejscach wyznaczonych
Wyżywienie: turystyczne, gotujemy na ognisku ewentualnie wspomaganym kuchenkami gazowymi
Koszt: ok. 260 zł studenci / 320 zł reszta (w tym: transport, kajaki, jedzenie, opłaty za pola namiotowe) - może się nieznacznie zmienić, zależnie od liczby uczestników.
Zaliczka: 100zł
Powrót: 29 maja ok. 23:00
Zapisy: mailowo lub telefonicznie u organizatorów do 18 kwietnia
Organizatorzy:
    Marta Kulińska (martakulinskaa(at)gmail.com)
    Piotrek Pękalski (spec125(at)poczta.onet.pl lub 600328210)

Piszcie lub dzwońcie również z pytaniami i wątpliwościami wszelakiej maści :)

UWAGA!
Liczba miejsc jest ograniczona liczbą kajaków, które uda nam się wypożyczyć. Jest to podobno najbardziej oblegany weekend w roku, więc prosimy o w miarę szybką decyzję. Im szybciej tym lepiej - nie czekajcie do końca zapisów, jeśli zdecydujemy się wcześniej, więcej osób będzie miało szansę z nami popłynąć. Jednocześnie prosimy o decyzję przemyślaną - późniejsza rezygnacja mogłaby skutkować podwyższeniem kosztu wyjazdu dla innych uczestników, czego chcielibyśmy uniknąć.