AKT Maluch
Aktualnosci O klubie Imprezy Chatka Rada klubu Galerie Linki Kontakt

Rajd Mikołajkowy

16-12-2017

Jak co roku, zachęcamy Was do udziału w tradycyjnym klubowym Rajdzie Mikołajkowym, który odbędzie się 16 grudnia.

Przewidujemy trasę przez pola i lasy w okolicach Komorowa i Nadarzyna. Długo¶ć planowanej wycieczki wynosi około 15 km. W przypadku niekorzystnych warunków pogodowych trasa będzie zmodyfikowana i skrócona prawdopodobnie do 8-10 km.

Oczywi¶cie oprócz samej wycieczki, przewidujemy różne gry i zabawy  w lesie, oczywi¶cie z nagrodami i prezentami - w końcu to mikołajki :)

Co należy wzi±ć: dobre buty, ciepłe ubranie, latarki, co¶ do jedzenia i picia i, je¶li będzie taka potrzeba, co¶ przeciwdeszczowego. Mile widziane również instrumenty muzyczne.

Zbiórka o godz. 10:00 na WKD ¦ródmie¶cie.
Można także dotrzeć na 10:40 na stację WKD Malichy, je¶li komu¶ będzie bliżej, gdyż tam rozpocznie się wycieczka.

Należy mieć ze sob± bilet WKD - dla osób posiadaj±cych kartę miejsk± bilet 19 minutowy (pierwsza strefa), dla pozostałych 38 minutowy (druga strefa). Dla studentów ulga 51%, dla uczniów 37%.

Koniec rajdu planowany jest około godz. 16:30 na przystanku Rolna w Kajetanach, sk±d odjeżdża autobus 703, który dojeżdza na pętlę P+R Aleja Krakowska. Z racji problemu zakupu w tamtym miejscu biletu, dla osób nieposiadaj±cych karty miejskiej na 2. strefę, prosimy o wzięcie ze sob± również dwustrefowego biletu ZTM, najlepiej 90-minutowego.

W miarę możliwo¶ci prosimy również o zgłoszenie udziału na maila.

Organizatorzy: Krzysiek Mróz i Paweł Rawicki

Kontakt: kmroz97(malpka)gmail.com, 696222dwa20
pawel.rawicki(malpka)gmail.com, 6634siedem2807
Tu s± miejsca, w które warto kiedy¶ zajrzeć