AKT Maluch
AKT Maluch

Rajd Mikołajkowy

16-12-2017

Jak co roku, zachęcamy Was do udziału w tradycyjnym klubowym Rajdzie Mikołajkowym, który odbędzie się 16 grudnia.

Przewidujemy trasę przez pola i lasy w okolicach Komorowa i Nadarzyna. Długość planowanej wycieczki wynosi około 15 km. W przypadku niekorzystnych warunków pogodowych trasa będzie zmodyfikowana i skrócona prawdopodobnie do 8-10 km.

Oczywiście oprócz samej wycieczki, przewidujemy różne gry i zabawy  w lesie, oczywiście z nagrodami i prezentami - w końcu to mikołajki :)

Co należy wziąć: dobre buty, ciepłe ubranie, latarki, coś do jedzenia i picia i, jeśli będzie taka potrzeba, coś przeciwdeszczowego. Mile widziane również instrumenty muzyczne.

Zbiórka o godz. 10:00 na WKD Śródmieście.
Można także dotrzeć na 10:40 na stację WKD Malichy, jeśli komuś będzie bliżej, gdyż tam rozpocznie się wycieczka.

Należy mieć ze sobą bilet WKD - dla osób posiadających kartę miejską bilet 19 minutowy (pierwsza strefa), dla pozostałych 38 minutowy (druga strefa). Dla studentów ulga 51%, dla uczniów 37%.

Koniec rajdu planowany jest około godz. 16:30 na przystanku Rolna w Kajetanach, skąd odjeżdża autobus 703, który dojeżdza na pętlę P+R Aleja Krakowska. Z racji problemu zakupu w tamtym miejscu biletu, dla osób nieposiadających karty miejskiej na 2. strefę, prosimy o wzięcie ze sobą również dwustrefowego biletu ZTM, najlepiej 90-minutowego.

W miarę możliwości prosimy również o zgłoszenie udziału na maila.

Organizatorzy: Krzysiek Mróz i Paweł Rawicki

Kontakt: kmroz97(malpka)gmail.com, 696222dwa20
pawel.rawicki(malpka)gmail.com, 6634siedem2807