AKT Maluch
AKT Maluch

Jura Krakowsko-Częstochowska na rowerach

28-06-2011

Za trzy tygodnie wakacje, w związku z czym chciałem zaproponować rowerowy wypad w jurę krakowsko-częstochowską w terminie 28.06.-01.07. 

Plan działania na dzień dzisiejszy jest następujący:
                
1 etap: Częstochowa  – Olsztyn – Żarki
2 etap:  Żarki – Ogrodzieniec – Ryczków
3 etap: Ryczków – Skała
4 etap: Skała – Kraków

Wyjechalibyśmy o 7:19 28.06. z Warszawy Zachodniej pociągiem do Częstochowy, a wrócilibyśmy z Krakowa o 20:30 01.07., pociągiem, który do Wa-wy dobija na godz. 23:27.
Chciałbym do 26.06. ustalić skład na wyjazd, w związku z czym… zgłaszajcie się;). Ponadto napiszcie mi czy posiadacie namioty, a jeśli tak to ilu są one osobowe.

PS. Dla tych, którzy nigdy nie byli na takim wyjeździe- weźcie ze sobą przede wszystkim DOBRY HUMOR!!! (ostatnio jestem strasznie cięty na marudy, dla których wszystko jest bezsensu albo beznadziejne, więc jak usłyszę, że jakiś mój pomysł jest bezsensu i beznadziejny, to raczej się nie skończy to dobrze dla tej osoby;)… proszę uważać;)), a po za tym, latarkę, jakieś ciuchy na deszcz, w miarę dobrze przylegające do nóg spodnie (nogawki nie wpadają w zębatkę), kask…. aaaa, i żebyście nie wpadli na pomysł, żeby coś dźwigać w plecaku, wszystkie wasze rzeczy powinny się zmieścić w sakwach!;)

Organizator: Piotrek Poterała (stasiekjudym at o2.pl)