AKT Maluch
AKT Maluch

Wyjazd wakacyjny - Bieszczady Wschodnie i Połonina Borżawa

08-08-2011

W dniach 8 - 18 sierpnia odbędzie się wyjazd wędrowny na Ukrainę. Celem jest eksploracja wschodniej części Bieszczadów położonej tuż za naszą granicą. 

Wyjazd ma dość standardowy charakter: w dzień chodzimy z plecakami ciesząc się życiem i pięknem przyrody, wieczorem sporządzamy wspólnego pawia (nie rezygnujemy z celebrowania posiłków na rzecz zmniejszenia wagi plecaków), gramy i śpiewamy przy ognisku (z tym nie przesadzamy, bo chodzenie po górach to nie śpiewanki), w nocy śpimy w namiotach.
Tempo chodzenia: dość szybkie, aczkolwiek dostosowane do najsłabszych fizycznie uczestników. Dzienne odcinki: ok. 25 GOT.

Z racji pewnych zawiłości komunikacyjnych spowodowanych skasowaniem najdogodniejszych połączeń pociągowych z Polski na Ukrainę, jeden dzień poświęcimy na zwiedzanie Lwowa.

Koszt wyjazdu: ok. 450 zł. (w tym dojazd: PKS Warszawa - Lwów 90 zł. w jedną stronę, przejazdy na miejscu, jedzenie). Koszt wyjazdu może zmaleć, jeśli wyjazd zostanie dofinansowany przez Komisję Sportu i Turystyki PW.

Zgłoszenia będą przyjmowane do 29 lipca. Maksymalna liczba uczestników to 15 osób. Decyduje kolejność zgłoszeń. Każde zgłoszenie po zamknięciu listy będzie rozpatrywane indywidualnie.
Zaliczkę w wysokości 100 zł. należy wpłacić do 29 lipca na mój numer konta.

Organizator: Szymon Piątek, mail: spiatheck(at)gmail.com (w dniach 23 - 29 lipca nie będę odbierał maili), tel. 510 053 256.