YAPA 2021

Kolejna Yapa online odbędzie się 19 i 20 marca (piątek i sobota). Poniżej przedstawiamy informacje od organizatorów.

„Zostańcie w domach, włączcie komputer lub telewizor i rozsiądźcie się wygodnie, napawając transmisją wprost z krainy łagodności!

OSPPT YAPA 44 i ⅔ to dwa dni koncertów, podczas których zobaczycie zarówno stających w szranki, młodych adeptów gitary i pióra, jak i występy dobrze znanych gwiazd.

Przez sytuację w kraju niestety nie spotkamy się w tym roku na żywo, ale nie oznacza to, że dajemy za wygraną! 19-20 marca na naszym Youtube i Facebooku będziecie mogli obejrzeć specjalnie przygotowany program.

Piątek tradycyjnie rozpoczniemy konkursem. Nasi konferansjerzy będą stacjonować tego dnia w Cottonie i zaprezentują Wam najlepsze z zeszłorocznych zgłoszeń.
Oczywiście po obejrzeniu wszystkich wykonań konkursowych, czeka Was koncert artysty doskonale wszystkim znanego. Kto uświetni piątkowy wieczór – to zdradzimy Wam już niebawem!

Z kolei w sobotę zaplanowaliśmy istną plejadę gwiazd. Występy zespołów, które zdążyły już na stałe wpisać się w serca yapowiczów. Jak co roku – konkrety będziemy zdradzać Wam stopniowo.”


Więcej informacji w wydarzeniu na fb lub na stronie www.yapa.art.pl.