O Klubie

Maluch jest klubem turystycznym, działającym przy Wydziale Elektroniki Politechniki Warszawskiej. Działalność nasza nie ogranicza się jednak do studentów naszego Wydziału ani nawet do studentów naszej Uczelni. Członkiem Klubu może zostać każdy, kto pojedzie na trzy organizowane przez nas wyjazdy. A organizujemy ich co roku wiele, są to zarówno obozy letnie, jak i zimowe, piesze, kajakowe i rowerowe, także kilkudniowe rajdy i jednodniowe wycieczki pod Warszawę.

Każdy członek Klubu, po pomyślnym zdaniu egzaminu, dostaje niebieską plakietkę, taką jak na obrazku po prawej stronie, oczywiście w rzeczywistości jest ona nieco większa.

Niebieska plakietka w kształcie koła. Wewnątrz znajdują się białe sylwetki słonia (po lewej) i chłopca (po prawej). Nad postaciami znajduje się napis "A. K. T.", a pod nimi napis "MALUCH".
Brązowa plakietka w kształcie koła. Wewnątrz znajdują się białe sylwetki słonia (po lewej) i chłopca (po prawej). Nad postaciami znajduje się napis "A. K. T.", a pod nimi napis "MALUCH".
Osoby, na które Klub może liczyć, mogą decyzją Walnego Zgromadzenia Członków (czyli Złazu), zostać Honorowym Członkiem Klubu. Dostają wtedy brązową plakietkę, taką jak ta z lewej strony. Możesz zobaczyć listę osób, które otrzymały to wyróżnienie.