Zerówka 2024

Halo, halo, może wrzesień dla studenta jest jeszcze wolny, ale co by tu porobić ciekawego… A gdyby tak jeszcze na chwilę zostać na wakacjach, ale już w gronie studenckim? 😃 Akademicki Klub Turystyczny „Maluch” przy Politechnice Warszawskiej organizuje wyjazd na…

Czytaj dalejZerówka 2024

Maluchowy Rejs 2024

Plakat z napisem: "Maluchowy Rejs 29.06 - 6.07.2024". W tle zdjęcie jeziora. W prawym dolnym rogu znajduje się logo Akademickiego Klubu Turystycznego "Maluch".
Zapraszamy wszystkich na kolejne już żagle z Maluchem. Wyjazd ten jest dostępny dla wszystkich, zarówno tych z doświadczeniem żeglarskim, jak i dla zupełnych nowicjuszy chcących przekonać się, jak wygląda tydzień na jachcie.
Czytaj dalejMaluchowy Rejs 2024

Słowackie Tatry 2024

Zbliżają się wakacje, a wraz z nimi czas na kolejne górskie wojaże. W tym roku chcielibyśmy Was zaprosić na kilkudniowy wyjazd w Tatry Słowackie z noclegami w wysokogórskich schroniskach. Trasy zostały przewidziane w taki sposób, aby z bagażami przejść spokojniejsze odcinki, a najwyższe szczyty zdobywać na lekko.
Czytaj dalejSłowackie Tatry 2024

Majówka 2024 w Chatce

Z radością informujemy, że w tym roku również Chatka będzie otwarta przez cały długi weekend majowy! 😊Zapraszamy od soboty 27.04 wieczorem do niedzieli 5.05 rano. Przypominamy o konieczności zapowiedzenia się przez większe grupy.

Czytaj dalejMajówka 2024 w Chatce

Złaz Wiosenny 2024

We wtorek 26.03.2024 r. o godz. 18:15 odbędzie się Złaz Wiosenny, którego celem będzie zatwierdzenie sprawozdania finansowego za rok 2023. Poruszony zostanie także temat organizacji 60-lecia oraz zmiany wysokości składki członkowskiej.
Czytaj dalejZłaz Wiosenny 2024

Bal Malucha 2024

Serdecznie wszystkich zapraszamy na tegoroczny karnawałowy Bal Malucha 🐘🥳 Będzie to okazja do wytańczenia się w maluchowym gronie. Nie trzeba przychodzić z osobą partnerską . Można, ale nie trzeba, wyciągnąć z szafy coś ekstra. Bal odbędzie się w sobotę 3.02.2024 r. w sali bankietowej DS Riviera. Początek o godz. 19:00.
Czytaj dalejBal Malucha 2024

Życzenia

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia i zbliżającego się Nowego Roku, chcielibyśmy złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia, Wigilii i dni świątecznych spędzonych w ciepłym, rodzinnym gronie, mnogości tradycyjnych wigilijnych przysmaków oraz wielu podróży, wycieczek i górskich eskapad w Nowym Roku!🎄🎅

Czytaj dalejŻyczenia

Wigilia

Serdecznie zapraszamy Was wszystkich na Wigilię klubową, podczas której będziemy mogli podzielić się opłatkiem i wspólnie pośpiewać kolędy.
Czytaj dalejWigilia