Zerówka 2024

Halo, halo, może wrzesień dla studenta jest jeszcze wolny, ale co by tu porobić ciekawego… A gdyby tak jeszcze na chwilę zostać na wakacjach, ale już w gronie studenckim? 😃 Akademicki Klub Turystyczny „Maluch” przy Politechnice Warszawskiej organizuje wyjazd na…

Dowiedz się więcejZerówka 2024

Słowackie Tatry 2024

Zbliżają się wakacje, a wraz z nimi czas na kolejne górskie wojaże. W tym roku chcielibyśmy Was zaprosić na kilkudniowy wyjazd w Tatry Słowackie z noclegami w wysokogórskich schroniskach. Trasy zostały przewidziane w taki sposób, aby z bagażami przejść spokojniejsze odcinki, a najwyższe szczyty zdobywać na lekko.
Dowiedz się więcejSłowackie Tatry 2024

Złaz Wiosenny 2024

We wtorek 26.03.2024 r. o godz. 18:15 odbędzie się Złaz Wiosenny, którego celem będzie zatwierdzenie sprawozdania finansowego za rok 2023. Poruszony zostanie także temat organizacji 60-lecia oraz zmiany wysokości składki członkowskiej.
Dowiedz się więcejZłaz Wiosenny 2024