Jak zapisać się na listę dyskusyjną „Malucha”


Aby zapisać się na naszą listę mailingową, wystarczy wysłać maila na adres:
akt-maluch+subscribe {ZAMIEŃ NA ZWIERZĄTKO} googlegroups.com

-> wymagane jest potwierdzenie adresu e-mailem zwrotnym lub (dla posiadaczy kont gmail.com – przyciskiem znajdującym się w wiadomości od serwera listy)


Adres nowej listy to: akt-maluch@googlegroups.com
Na ten adres należy wysłać maila, żeby dotarł do osób zapisanych na listę.Z powodu wyłączenia serwera samorządu PW obsługującego m.in. listę Malucha oraz braku możliwości reaktywowania jej w ramach serwerów Politechniki Warszawskiej stworzyliśmy nową listę dyskusyjną klubu, korzystając z grup Google.


Nowa lista jest skonfigurowana w sposób w miarę możliwości jak najbardziej przypominający dotychczasową listę tj.:
  • zapisać może się każdy,
  • publikować można tylko przy pomocy e-maila na adres listy tj. akt-maluch@googlegroups.com,
  • członkowie nie mogą przeglądać wiadomości, logując się w przeglądarce; co za tym idzie, komunikat o braku uprawnień do wyświetlenia treści nie oznacza bycia niezapisanym na listę,
  • listy nie są moderowane (za wyjątkiem uznanych za spam przez Google),
  • archiwum listy jest tworzone, ale dostępne tylko dla moderatorów,
  • wypisać z listy można się samodzielnie lub ew. zgłaszając prośbę do moderatorów listy (władz klubu),
  • domyślnie członkowie listy nie mogą wysyłać plików – jeśli chcesz wysłać plik, skontaktuj się z Radą Klubu.Uwaga techniczna:

W związku ze sposobem, w jaki działa lista mailingowa, tj. wysyłaniem wiadomości w imieniu nadawcy, e-maile z listy mogą być uznane za niechciane i umieszczane w folderze SPAM.
Należy dodać adres listy do zaufanych nadawców oraz oznaczać wiadomości z listy jako pożądane. Niestety niektóre serwery poczty są niereformowalne i wiadomości z listy będą wpadały do SPAMu – w szczególności wiemy, że tak działają konta z darmowych domen wp.pl i o2.pl. Alternatywą jest zapisanie się na listę z innego adresu.

Jeśli ktoś będzie miał problem z zapisaniem się, możemy go wpisać – prosimy wtedy o kontakt z Radą Klubu.UWAGA: Lista dyskusyjna nie jest przeznaczona do zamieszczania na niej reklam i innych komercyjnych materiałów.