Złaz Wiosenno-Letni 2026

W poniedziałek 29.06.2026 r. o godz. 19:00 odbędzie się Złaz Wiosenno-Letni.

W poniedziałek 29.06.2026 r. o godz. 19:00 odbędzie się Złaz Wiosenno-Letni.

W środę 27.05 o godz. 18:15 w sali nr 162 (I piętro, skrzydło A, blisko wejścia od strony ul. Polnej) na WEiTI odbędą się kolejne śpiewanki.
Serdecznie zapraszamy!

W czwartek 11.06 zapraszamy na wspólne śpiewanie łemkowskich pieśni. Spotykamy się na Jazdowie w Domku Przygody (ul. Jazdów 8/2). Serdecznie zapraszamy!

W piątek 15.04 o godz. 18:15 w sali nr 017B (piwnica, blisko wejścia głównego) na WEiTI odbędą się kolejne śpiewanki. Serdecznie zapraszamy! Wydarzenie na facebooku:

W czwartek 26.03 o godz. 18:15 w sali nr 017B (piwnica, blisko wejścia głównego) na WEiTI odbędą się kolejne śpiewanki. Serdecznie zapraszamy!

W poniedziałek 16.03 zapraszamy na wspólne śpiewanie łemkowskich pieśni. Spotykamy się na Jazdowie w Domku Przygody (ul. Jazdów 8/2). Serdecznie zapraszamy!

W czwartek 26.02 o godz. 18:15 w sali nr 017B (piwnica, blisko wejścia głównego) na WEiTI odbędą się kolejne śpiewanki. Serdecznie zapraszamy!

W środę 21.01 o godz. 18:15 w sali nr 162 (I piętro, skrzydło A, blisko wejścia od strony ul. Polnej) na WEiTI odbędą się kolejne śpiewanki.
Serdecznie zapraszamy!

Serdecznie zapraszamy Was wszystkich na Wigilię klubową, która odbędzie się w poniedziałek 15 grudnia o godz. 18:30. Spotkanie będzie miało miejsce w sali 017B na WEiTI.

W środę 10.12 o godz. 18:15 w sali nr 162 (I piętro, skrzydło A, blisko wejścia od strony ul. Polnej) na WEiTI odbędą się kolejne śpiewanki.
Serdecznie zapraszamy!

Przedstawiamy skład nowo wybranej Rady Klubu oraz inne ustalenia Złazu Jesiennego.

W tym roku Złaz Jesienny odbędzie się 25 listopada (wtorek) o godz. 18:30 w sali 017B na WEiTI PW. Zaproszeni są wszyscy członkowie i sympatycy Klubu, także ci, którzy nie mają prawa głosu. Mamy nadzieję, że spotkamy się w licznym gronie.
13.11.2025 r. odbyły się wybory prezesa klubu. Nowym Prezesem AKT Maluch został Krystian Tilzen. Serdecznie gratulujemy i życzymy owocnej pracy oraz wielu sukcesów w nadchodzącej kadencji.

W środę 19.11 o godz. 18:15 w sali nr 162 na WEiTI odbędą się kolejne śpiewanki. Serdecznie wszystkich zapraszamy!