Kampinos na rowerze

Tym razem zamiast spacerować, zapraszamy na rowerową przejażdżkę. Wycieczka odbędzie się już 16 kwietnia w Kampinosie. Spotykamy się na parkingu „Las Kampinoski” o godzinie 11:30 (o tutaj: https://goo.gl/maps/FNgzK3S1A5e7LDHH6).

Planowana trasa ma około 40 km. Należy jednak pamiętać, że poruszać się będziemy drogami leśnymi, które miejscami są dość piaszczyste. Koniecznie weźcie coś do jedzenia i picia oraz ubrania adekwatne do pogody. Warto tez zabrać zapasową dętkę (pasującą do waszych kół). To tak na wszelki wypadek. Głupio było by wracać z wycieczki na piechotę. Zachęcamy też do założenia kasku.

Każdego zainteresowanego prosilibyśmy o maila zgłoszeniowego na adres uexpedition(słoń)gmail.com W mailu podajcie jakieś swoje dane kontaktowe, najlepiej numer telefonu. Zgłoszenie jest dość istotne, byśmy wiedzieli, na kogo czekać na miejscu zbiórki. Chcielibyśmy mieć też z wami kontakt na wypadek, gdyby warunki pogodowe pogorszyły się do stanu uniemożliwiającego odbycie wyjazdu i konieczne stałoby się jego odwołanie.

Organizatorzy: Antek Pękała i Bartek Kola

Wyjazd zgodnie z tradycją klubową jest bezalkoholowy.

Wydarzenie na facebooku: https://www.facebook.com/events/3107044482938028/