Jednodniowy rajd wokół Nałęczowa

Zapraszamy na 1-dniową, pieszą wycieczkę wokół Nałęczowa. Trasa jest zróżnicowana, na początku mamy więcej atrakcji przyrodniczych, w drugiej części więcej spaceru po mieście. Zobaczymy fragmenty naturalnej przyrody, Nałęczów Żeromskiego, Prusa i współczesny. Część będziemy iść wiejskimi drogami, w tym odcinek do stacji. Cała trasa to 15-17 km, czyli w sam raz dla każdego, a w razie potrzeby jest możliwość jej skrócenia.

Wyjazd i powrót: 28 maja

Koszt: ok. 36 zł (dla studenta) – będzie zbierana zaliczka

Zgłoszenia: do 20 maja (zmiana!), ale im szybciej tym lepiej, jako organizatorzy jesteśmy w stanie naraz kupić tylko ograniczoną liczbę biletów. Kto się nie zgłosi do soboty, też może iść z nami, ale o bilety kolejowe lub inny transport musi zatroszczyć się sam
na adres bernard(podkreślenie)s(słoń)tertia .pl

Na miejsce dojedziemy pociągiem o 8:44 z Warszawy Gdańskiej, powrót 19:06 na Warszawę Wschodnią. Jedziemy niezależnie od pogody. W wyjątkowej sytuacji (brak miejsc) zaplanujemy powrót późniejszym pociągiem.

Rzeczy do zabrania standardowo jak na taki marsz, ubranie i ilość picia stosownie do pogody. Zalecamy wziąć jakąś ochronę przed słońcem i przeciw kleszczom.

Organizatorzy:
Bernard Swoczyna i Krzysiek Mróz

Wyjazd zgodnie z tradycją klubową jest bezalkoholowy.

Wydarzenie na facebooku: https://www.facebook.com/events/765451431890320/