Wakacyjny rejs

Ogłaszamy zapisy na Wakacyjny Maluchowy Rejs!

Już 29 lipca startuje wakacyjna przygoda. To jedyna taka okazja w tym roku – tygodniowy rejs po Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Startujemy z Giżycka, w planie mamy zwiedzanie akwenów od Jeziora Nidzkiego po Mamry. Zależy nam przede wszystkim na dobrej atmosferze i odpoczynku, sami nie jesteśmy sportowymi żeglarzami i nie mamy zamiaru robić wielkiej trasy, raczej płynąć z wiatrem i wypoczywać. Zamierzamy grać w planszówki, RPG-i, robić śpiewanki i podziwiać piękną mazurską przyrodę. Żadne doświadczenie nie jest wymagane aby wziąć udział w rejsie. Mamy w planie wziąć dość dużą łódź (na 6-9 osób) ze wszystkimi podstawowymi wygodami. Nocować będziemy w miarę możliwości na jachcie lub w namiotach. Ostatniego dnia rejsu (5 sierpnia) będziemy mieć trochę czasu na zwiedzanie Giżycka, pozostałe miasta zaliczymy opcjonalnie. Dojazd prawdopodobnie pociągiem.

Termin: 29 lipca – 5 sierpnia

Koszt (bez jedzenia): prawdopodobnie 600-800 zł dla studenta, oczywiście będziemy starać się, aby wyszło jak najmniej. Jeśli zdecydujemy się więcej nocować w portach i więcej zwiedzać mogą do tego dojść dodatkowe wydatki.

Zgłoszenia: do końca maja na adres bernard(podkreślenie)s (słoń)tertia .pl lub przez Facebooka do Krzysia

Listę rzeczy do zabrania (typową jak na taki wyjazd) opublikujemy wkrótce. Przed rejsem zorganizujemy dla chętnych małe spotkanie integracyjne.

Wyjazd jest oczywiście bezalkoholowy.

Organizatorzy: Bernard Swoczyna i Krzysztof Mróz

Wydarzenie na facebooku: https://www.facebook.com/events/172931589064455/