Rajd 1 Roku 2023

Ju偶 w聽sobot臋 21 pa藕dziernika odb臋dzie si臋 Rajd 1 Roku na zachodnie rubie偶e Bolimowskiego Parku Krajobrazowego. Tym razem na naszej trasie znajd膮 si臋 dwa znacz膮ce punkty. Pierwszym z聽nich jest pochodz膮cy z聽XVIII wieku Park Romantyczny w聽Arkadii, s艂yn膮cy z聽klasycystycznych zabytk贸w pokroju stylizowanego akweduktu czy 艢wi膮tyni Diany. Drugim miejscem, kt贸re planujemy odwiedzi膰, jest r贸wnie pi臋kny i klimatyczny Park w pobliskim Nieborowie, wraz z聽umiejscowionym tam pa艂acem. Przewidziana trasa to oko艂o 15 km.

Jeste艣 studentem pierwszego roku, studiujesz ju偶 d艂u偶ej lub te偶 cieszysz si臋 tytu艂em absolwenta czy nie-studenta? Zatem ten rajd jest w艂a艣nie dla Ciebie!

Szczeg贸艂y

Zbi贸rka o godz. 7:30 w hali dworca Zachodniego (pod McDonalds鈥檈m), odjazd poci膮giem R3 Kolei Mazowieckich o godz. 7:49. Planowany przyjazd na stacj臋 Mys艂ak贸w o godz. 9:11.

Istnieje mo偶liwo艣膰 by dosi膮艣膰 si臋 w trakcie lub do艂膮czy膰 w Mys艂akowie 鈥 w takim przypadku prosimy o wcze艣niejsz膮 informacj臋.
Planowany powr贸t z Mys艂akowa o godz. 17:48 r贸wnie偶 poci膮giem R3 Kolei Mazowieckich.
Planowany przyjazd na dworzec Warszawa Zachodnia o godz. 19:13.

Bilety na poci膮g oraz do park贸w ka偶dy kupuje we w艂asnym zakresie.
Do stacji Warszawa Go艂膮bki dzia艂a karta miejska na 1 stref臋.
Do stacji P艂ochocin dzia艂a karta miejska na 2 stref臋 (w tym Karta Warszawiaka i M艂odego Warszawiaka).

Ceny bilet贸w ca艂o艣ciowych do parku w Arkadii i Nieborowie, uprawniaj膮cych do zwiedzania ekspozycji pa艂acowych:
– osoby ucz膮ce si臋 do lat 26: 4 PLN
– ulgowy: 49 PLN
– normalny 67 PLN

Co do wzi臋cia?

• ciep艂e ubrania,
  • co艣 na deszcz,
  • co艣 do jedzenia, co艣 do popicia,
  • czo艂贸weczka,
  • dobry nastr贸j 馃檪

Organizatorzy:
Mateusz Pi臋tka
Dawid Mackiewicz

Zg艂oszenia:
w wiadomo艣ci prywatnej na adres mailowy matiskm99 [s艂onik] gmail.com
Wi臋cej szczeg贸艂贸w podamy na kilka dni przed wyjazdem.

Zgodnie z tradycj膮 klubow膮 rajd jest bezalkoholowy.

Wydarzenie na facebooku: https://www.facebook.com/events/1897950483993685/

Autor fotografii wykorzystanej do stworzenia plakatu: Jacek Rutkowski.