Zerówka 2024

Halo, halo, może wrzesień dla studenta jest jeszcze wolny, ale co by tu porobić ciekawego… A gdyby tak jeszcze na chwilę zostać na wakacjach, ale już w gronie studenckim? 😃

Akademicki Klub Turystyczny „Maluch” przy Politechnice Warszawskiej organizuje wyjazd na Zerówkę 2024!

Co powiesz na taki 10-dniowy wyjazd w Beskid Niski i Bieszczady?

Przez 5 dni będziemy chodzić po górach z plecakiem zaczynając z miejscowości Baligród, zahaczając po drodze o Rabę, Komańczę, Jasiel oraz Zyndranową. Trasy nie za trudne, z pięknymi widokami. Zamierzamy spać w namiotach lub w schroniskach, gotować własne jedzenie, a potem je jeść na świeżym powietrzu, a co najważniejsze wszystko to w gronie ludzi, przyszłych, jak i aktualnych studentów, którzy uwielbiają takie klimaty. A na deser czeka nas „chatkowanie” w Chatce klubu w Ropiance, w traperskich warunkach w znakomitej atmosferze. Za dnia będziemy gotować, grać w gry, spacerować i po prostu cieszyć się górskim powietrzem, a wieczorami przy świecach będziemy śpiewać przy dźwiękach gitary.

No dobra, a kiedy to wszystko?

19.09.2024 – 28.09.2024

Okej, a skąd wyruszamy?

Zamierzamy pojechać wszyscy razem 19.09 o 00:10 z dworca autobusowego Warszawa Zachodnia i wracamy wieczorem 28.09, ale nie martw się, jeżeli chcesz dojechać lub wrócić wcześniej – nie ma problemu 🙂

Nie może cię zabraknąć!

Koszt wyjazdu: ok. 300 zł dla studentów, 350 zł dla innych uczestników.

Zgłaszać się można do 25.08 do końca dnia.
Link do zapisów: https://forms.gle/xnqdHX4ud5xvjd2K8

Wyjazd zgodnie z tradycją klubową jest bezalkoholowy.

Kontakt do organizatorów
Jacek Lipiński: jacek.m.lipa 🐒 gmail.com