Aktualności

 • Czerwcowe śpiewanki

  Czerwcowe śpiewanki

  W środę 19.06 o godz. 18:15 w sali 17 (parter, blisko wejścia głównego) na WEiTI odbędą się kolejne śpiewanki. Serdecznie wszystkich zapraszamy!

  Więcej informacji

 • Maluchowy Rejs 2024

  Maluchowy Rejs 2024

  Zapraszamy wszystkich na kolejne już żagle z Maluchem. Wyjazd ten jest dostępny dla wszystkich, zarówno tych z doświadczeniem żeglarskim, jak i dla zupełnych nowicjuszy chcących przekonać się, jak wygląda tydzień na jachcie.

  Więcej informacji

 • Słowackie Tatry 2024

  Słowackie Tatry 2024

  Zbliżają się wakacje, a wraz z nimi czas na kolejne górskie wojaże. W tym roku chcielibyśmy Was zaprosić na kilkudniowy wyjazd w Tatry Słowackie z noclegami w wysokogórskich schroniskach. Trasy zostały przewidziane w taki sposób, aby z bagażami przejść spokojniejsze odcinki, a najwyższe szczyty zdobywać na lekko.

  Więcej informacji

 • 60-lecie Klubu

  60-lecie Klubu

  Pojawiły się ostatnie szczegóły obchodów 60-lecia klubu, które odbędą się 11.05.2024 r. Serdecznie zapraszamy!

  Więcej informacji

 • Nowy adres e-mail

  Nowy adres e-mail

  ❗UWAGA❗ 1.01.2023 r. nasz dotychczasowy adres e-mail (maluchy@elka.pw.edu.pl) ❌ przestał istnieć. Maile, które zostaną tam wysłane, przepadną. ➡️ Nasz nowy adres e-mail to: aktmaluch @ gmail.com

  Więcej informacji

 • Reaktywacja listy mailingowej

  Reaktywacja listy mailingowej

  Z powodu wyłączenia serwera samorządu PW obsługującego m.in. listę Malucha stworzyliśmy nową listę dyskusyjną klubu, korzystając z grup Google.

  Więcej informacji