Aktualności

 • Majówka 2024 w Chatce

  Majówka 2024 w Chatce

  Z radością informujemy, że w tym roku również Chatka będzie otwarta przez cały długi weekend majowy! 😊Zapraszamy od soboty 27.04 wieczorem do niedzieli 5.05 rano. Przypominamy o konieczności zapowiedzenia się przez większe grupy.

  Więcej informacji

 • Przedmajówka w Beskidzie Żywieckim

  Przedmajówka w Beskidzie Żywieckim

  Śnieg schodzi z gór, więc czas pomyśleć o pierwszej wiosennej górskiej wyprawie w tym roku. Ogłaszamy PRZEDMAJÓWKĘ w Beskidzie Żywieckim! W tym roku ponownie odwiedzimy część szczytów znanych z zeszłorocznej majówki, ale dla odmiany weźmiemy lżejsze plecaki i pokonamy trasę w drugą stronę.

  Więcej informacji

 • 60-lecie Klubu

  60-lecie Klubu

  11.05.2024 r. będziemy świętować 60-lecie klubu. Na razie zachęcamy do zarezerwowania tego terminu w kalendarzach, więcej informacji podamy wkrótce.

  Więcej informacji

 • Nowy adres e-mail

  Nowy adres e-mail

  ❗UWAGA❗ 1.01.2023 r. nasz dotychczasowy adres e-mail (maluchy@elka.pw.edu.pl) ❌ przestał istnieć. Maile, które zostaną tam wysłane, przepadną. ➡️ Nasz nowy adres e-mail to: aktmaluch @ gmail.com

  Więcej informacji

 • Reaktywacja listy mailingowej

  Reaktywacja listy mailingowej

  Z powodu wyłączenia serwera samorządu PW obsługującego m.in. listę Malucha stworzyliśmy nową listę dyskusyjną klubu, korzystając z grup Google.

  Więcej informacji