AKT Maluch
AKT Maluch

40-lecie Chatki w Ropiance

19-09-2020

Przedłużamy obchody 40-lecia Chatki! :D
Z powodu niepoprawiającej się sytuacji epidemicznej postanowiliśmy przenieść fizyczne świętowanie w Ropiance na kolejny rok. Bardzo zależy nam na naszym wspólnym bezpieczeństwie oraz zdrowiu naszych klubowiczów i sympatyków, więc chcielibyśmy uniknąć organizowania KoronaParty ;)
Jednak żeby nie zostawiać tego roku tak bez żadnych obchodów, chcemy uczcić ten jubileusz w formie wirtualnej. Do tego jednak będziemy potrzebowali Waszej pomocy i zaangażowania, i liczymy na to, że dokładając po małej cegiełce od każdego, zbudujemy piękny pomnik naszej Chatki!

Marzy nam się interaktywna oś czasu od początków naszej Chatki do czasów obecnych. Chcielibyśmy, żeby znalazły się tam wydarzenia, które były kamieniami milowymi dla Chatki, ale także wszelkie wydarzenia i historie z nią związane, które były ważne dla Was! Liczymy na to, że z wydarzeń i wspomnień każdego z nas powstanie piękne upamiętnienie historii.

Potrzebne są następujące dane:
- informacje o różnych wydarzeniach (nawet jeśli wydają się oczywiste) + data (dzień/miesiąc/rok lub miesiąc/rok) - punkt obowiązkowy,
- informacja, czy powstał wpis w kronice dot. tego wydarzenia,
- zdjęcia,
- filmy,
- spisane/nagrane wspomnienia,
- spisane historie,
- rysunki.

Ograniczeniem jest tylko Wasza wyobraźnia ;)
Wyciągnięciem konkretnych wpisów z kronik i książek kierowników zajmiemy się my, jednak potrzebujemy też wskazówek, czego szukać.

Informacje i pliki prosimy przesyłać na adres 40latchatki (słoń) gmail.com. Z wszelkimi pytaniami dotyczącymi tego projektu również możecie pisać na ten adres.

Liczymy na Wasz liczny odzew, bo bez Was nie będziemy w stanie zrealizować tej wizji!