AKT Maluch
AKT Maluch

Jesienny rajd rowerowy

21-10-2011

Chciałbym zaproponować, już ostatni w tym roku, rowerowy wypad w plener;). Podobnie jak  zeszłej jesieni zapraszam wszystkich na tereny powiatu Kutnowskiego, do mojego wiejskiego domu, zlokalizowanego 20 km od Kutna. Jest to najmniej wymagający kondycyjnie wypad, ze wszystkich rajdów jakie organizowałem w tym roku. Trasy nie będę przekraczać 60km, a do zobaczenia jest Płock (myślę, że warto go chociaż raz odwiedzić zważywszy, że to była stolica Polski, mogąca pochwalić się katedrą w której spoczywają dwaj polscy władcy – Herman i Krzywousty), Gostynin oraz Kłóbka. W tej ostatniej znajduje się park etnograficzny ziemi Kujawsko-Dobrzyńskiej. 

Mój wiejski dom podłączony jest do wszystkich mediów, także o prąd, gaz i ciepłą wodę w kranie nie musicie się martwić. Znajdują się w nim również łóżka także bardzo możliwe, że karimaty, także będę zbędne... no, ale to już zależy od liczby uczestników;). 

Rajd odbędzie się w terminie: 21-23 października. Wyjechalibyśmy z Warszawy Zachodniej o 7:20 dnia 21 października, dobijając do Płocka na 11:46. W między czasie zaliczymy przesiadkę w Kutnie, w którym to będziemy mogli popodziwiać zmieniający się wciąż wygląd mego kochanego dworca PKP;););). Powrót planuję już bezpośrednio z Kutna 23 października o godz.16:44, bądź 19:20;). Zapomniałbym dodać...w tym domu znajdują się również gitary, także, nie ma konieczności brania ich ze sobą;)

Zainteresowanych proszę o kontakt: tel. 507-493-844, e-mail: stasiekjudym (AT) o2.pl

Organizator: Piotr Poterała