AKT Maluch
AKT Maluch

Śpiewanki CHAŚKI 2013

07-02-2013

Kochani!
 
Zapraszamy serdecznie, już po raz czwarty, na naszą cykliczną imprezę pod kryptonimem CHAŚKI (czytaj CHAtkowe ŚpiewanKI) ;)

TERMIN: 07-09.02.2013

Rzecz się będzie działa w jedynym słusznym miejscu, jedynej takiej chacie, w jedynym takim Beskidzie. Tu, gdzie daleko od drogi, splatają się ścieżki naszych wędrówek, naszych myśli, dźwięków, piosenek i uśmiechów, by ogrzać się przy ciepłym piecu i rozświetlić w blasku świec. Chatka Malucha w Ropiance, jak zwykle, gościnnie przyjmie nas w swoje drewniane progi i pozwoli, by jej ściany przesiąknęły naszą muzyką ;)
 
Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt. Im wcześniej, tym łatwiej nam będzie zorganizować transport i aprowizację. Jako że organizatorki nie mają własnego auta, dopóki nie wyklarują się chętni, którzy chcieliby dotrzeć tam własnym samochodem ze stolicy, przyjmujemy, że głównym środkiem transportu będzie Miś-bus do Krosna + PKS do Tylawy. Przy odpowiedniej liczbie osób, będziemy mogły zamówić busa na trasie Krosno – Ropianka.
 
Tradycyjnie, organizatorki zatroszczą się o kuchnię, gotując na chatkowym piecu obiadowe pyszności (na które zrobimy zrzutkę). Trzeba wziąć ze sobą tylko składniki śniadaniowo – przegryzkowe, które sobie uwspólnimy.
 
Równie tradycyjnie, impreza jest bezalkoholowa. 

PYTANIA, WĄTPLIWOŚCI, POZDROWIENIA -

prosimy słać na maila spiewankowo(at)gmail.com,
 
lub osobiście, do którejś z organizatorek ;)

 
Aga Szudarska , 605227727
Gosia Szczepanek , 694621117
Mętlik (Agata Mętlak) , 661130646

 
Do zobaczenia w Beskidzie!
 
pozdrawiamy,
 
Śpiewankowy Komitet Turystyki Niekoniecznie Kwalifikowanej,
przy udziale AKT Maluch
  
PS. Jako że w lutym studenci mają sesje, a potem ferie, jest możliwość zostania w Chatce dłużej niż weekend chaśkowy, lub przyjechania wcześniej - do dogadania z Agą.