AKT Maluch
Aktualnosci O klubie Imprezy Chatka Rada klubu Galerie Linki Kontakt

¦piewanki CHA¦KI 2013

07-02-2013

Kochani!
 
Zapraszamy serdecznie, już po raz czwarty, na nasz± cykliczn± imprezę pod kryptonimem CHA¦KI (czytaj CHAtkowe ¦piewanKI) ;)

TERMIN: 07-09.02.2013

Rzecz się będzie działa w jedynym słusznym miejscu, jedynej takiej chacie, w jedynym takim Beskidzie. Tu, gdzie daleko od drogi, splataj± się ¶cieżki naszych wędrówek, naszych my¶li, dĽwięków, piosenek i u¶miechów, by ogrzać się przy ciepłym piecu i roz¶wietlić w blasku ¶wiec. Chatka Malucha w Ropiance, jak zwykle, go¶cinnie przyjmie nas w swoje drewniane progi i pozwoli, by jej ¶ciany przesi±knęły nasz± muzyk± ;)
 
Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt. Im wcze¶niej, tym łatwiej nam będzie zorganizować transport i aprowizację. Jako że organizatorki nie maj± własnego auta, dopóki nie wyklaruj± się chętni, którzy chcieliby dotrzeć tam własnym samochodem ze stolicy, przyjmujemy, że głównym ¶rodkiem transportu będzie Mi¶-bus do Krosna + PKS do Tylawy. Przy odpowiedniej liczbie osób, będziemy mogły zamówić busa na trasie Krosno – Ropianka.
 
Tradycyjnie, organizatorki zatroszcz± się o kuchnię, gotuj±c na chatkowym piecu obiadowe pyszno¶ci (na które zrobimy zrzutkę). Trzeba wzi±ć ze sob± tylko składniki ¶niadaniowo – przegryzkowe, które sobie uwspólnimy.
 
Równie tradycyjnie, impreza jest bezalkoholowa. 

PYTANIA, WˇTPLIWO¦CI, POZDROWIENIA -

prosimy słać na maila spiewankowo(at)gmail.com,
 
lub osobi¶cie, do której¶ z organizatorek ;)

 
Aga Szudarska , 605227727
Gosia Szczepanek , 694621117
Mętlik (Agata Mętlak) , 661130646

 
Do zobaczenia w Beskidzie!
 
pozdrawiamy,
 
¦piewankowy Komitet Turystyki Niekoniecznie Kwalifikowanej,
przy udziale AKT Maluch
  
PS. Jako że w lutym studenci maj± sesje, a potem ferie, jest możliwo¶ć zostania w Chatce dłużej niż weekend cha¶kowy, lub przyjechania wcze¶niej - do dogadania z Ag±.
Tu s± miejsca, w które warto kiedy¶ zajrzeć