AKT Maluch
AKT Maluch
 Rada Klubu  Wyjazd do Chatki na 11 listopada 2022

Wyjazd do Chatki na 11 listopada 2022Wielkimi krokami zbliża się długi listopadowy weekend. W związku z tym, jak za dawnych dobrych, przedpandemicznych lat, chcielibyśmy zorganizować klubowy wyjazd do naszej Chatki w Ropiance!

Wyjazd odbędzie się w czwartek (10.11.2022) wieczorem, a powrót w niedzielę (13.11.2022) wieczorem. Rodzaj transportu zależny od liczby chętnych osób - w przypadku zebrania większej liczby osób, zostanie wynajęty autobus z Krosna do Ropianki (do Krosna dojazd kursowymi autobusami Neobus lub Miś), natomiast w razie mniejszej ilości zgłoszeń, dojazd będzie prywatnymi samochodami.

Przewidywana cena za osobę wyniesie około 200-250 zł. W koszty wliczamy jedzenie, transport oraz drewno do ogrzania Chatki. W miarę możliwości będziemy starali się, aby koszt był niższy.

Zgłoszenia przyjmujemy do środy 2.11.2022, do godziny 23:59, wraz z wpłatą zaliczki w wysokości 100 zł (prosimy o podanie w tytule przelewu imię, nazwisko i dopisek że wyjazd do Ropianki).
Liczba miejsc ograniczona!


Przydatne informacje dla tych, którzy pierwszy raz będą gościć w naszej Chatce:

- Chatka znajduje się na odludziu, około 1,5 km od drogi asfaltowej i najbliższego gospodarstwa; droga o tej porze roku może być BARDZO błotnista;
- w Chatce nie ma prądu, bieżącej wody, ani gazu, jest również całkowity zakaz spożywania alkoholu;
- noclegi są na świeżo kupionych materacach, toteż każdy powinien wziąć ciepły śpiwór;
- prócz tego warto wziąć: czołówkę, buty turystyczne, buty na zmianę do chodzenia po Chatce (mogą być klapki), ciepłe ubranie - zwłaszcza czapkę i rękawiczki;
- w przypadku bardziej zimowych prognoz warto pomyśleć również o ocieplanych (narciarskich) spodniach i kurtce narciarskiej lub puchowej.


Organizatorzy:
Krzysztof Mróz: kmroz97(małpka)gmail.com
Adam Kołodyński: adam.kolodynski55(małpka)gmail.com


Zgodnie z tradycją klubową rajd jest bezalkoholowy.