Wakacyjny spływ kajakowy

Już w sobotę 9 lipca zapraszamy na spływ kajakowy!
Zgłoszenia przyjmujemy do wtorku 5.07 (do końca dnia).

Już w sobotę 9 lipca zapraszamy na spływ kajakowy!
Zgłoszenia przyjmujemy do wtorku 5.07 (do końca dnia).

Nasz klubowy kolega, Kajtek Wczelik, organizuje czterodniową trasę Studenckiego Rajdu Beskid Niski, której część będzie spędzona w naszej Chatce w Ropiance. Więcej informacji można znaleźć na stronie SKPB.

Już w sobotę 23 kwietnia zapraszamy na wiosenny rajd pieszy do Puszczy Kampinoskiej! 🌱🐛🐞
Zgłoszenia przyjmujemy do czwartku 21.04 (do końca dnia).
Dnia 18.02.22 Rada Klubu na wniosek Prezeski zdecydowała o przyjęciu Jacka Lipińskiego do Rady Klubu jako dodatkowego członka. Jacek Lipiński aktywnie uczestniczy w życiu klubowym i chętnie angażuje się w działania mające na celu rozwój Klubu. W związku z powyższym…
Podczas wyborów Prezesa (16.11.2021) nową Prezes została Monika Sypecka. Na Złazie Jesiennym (1.12.2021) wybrana została Rada Klubu w składzie:Basia Słojewska, Krzysztof Mróz i Agnieszka Lemańczyk. Podczas Złazu odbyły się także wybory Administratora Chatki i Komisji Rewizyjnej, a także przyznano brązowe…

Już w sobotę 4 grudnia zapraszamy na tegoroczny rajd Mikołajkowy do Puszczy Kampinoskiej! 🌲☃️ ❄️
W tym roku czeka na Was nie tylko piękny, jesienny Kampinos, ale również gra przyrodnicza, która będzie realizowana w trakcie wędrówki. Dla zwycięzców przewidujemy słodkie nagrody 🐾🍂 🐗

Z powodu wyłączenia serwera samorządu PW obsługującego m.in. listę Malucha stworzyliśmy nową listę dyskusyjną klubu, korzystając z grup Google.

Tym razem zamiast spacerować, zapraszamy na rowerową przejażdżkę. Wycieczka odbędzie się już 6 listopada w Kampinosie.

Już w środę 27.10 zapraszamy Was na spotkanie zapoznawcze dla członków naszego klubu, a także osób, które chciałyby do nas dołączyć 😊 Spotkanie odbędzie się w naszym pokoju klubowym (133A) na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych PW (ul. Nowowiejska 15/19)…

Zapraszamy Was na pierwszy rajd w tym roku akademickim! 😊 W sobotę 16 października będziemy spacerować po wawerskim lesie 🌳
Mile widziani są wszyscy - zarówno nowo przyjęci, jak i studiujący już dłużej, a także niestudenci ;)
W planach wycieczki m.in.: jezioro Torfy, bunkry, ognisko pod koniec rajdu.