Powitanie lata

Już 4 lipca (niedziela) wybierzemy się w kierunku Zalesia Górnego na rajd pod tytułem "Powitanie lata".

Już 4 lipca (niedziela) wybierzemy się w kierunku Zalesia Górnego na rajd pod tytułem "Powitanie lata".

Kolejna Yapa online odbędzie się 19 i 20 marca (piątek i sobota). Przedstawiamy informacje od organizatorów.

W sobotę 13.02 zapraszamy Was na rajd po Kampinoskim Parku Narodowym! 🌲🌳👣
Mamy nadzieję, że będzie to dobry oddech i naładowanie baterii po sesji 😊

W grudniowy wieczór zapraszamy na rozgrzewające audio-wizualne spotkanie o Borneo. 🌴
Odbędzie się ono 17.12 o godz. 19:00 na platformie Zoom.
Już w najbliższą niedzielę zapraszamy na XVII Targi Kół Naukowych i Organizacji Studenckich KONIK! 🐴 ✔️ Wszyscy zainteresowani działalnością naszego Klubu będą mieli możliwość zadania nam pytań w niedzielę 11.10 przez cały dzień trwania targów. Znajdziecie nas w specjalnym zespole…

Tęsknota za Wami, wspólnymi rozmowami, śpiewankami, dźwiękiem gitary i zapachem ogniska stała się nie do zniesienia! W związku z tym zapraszamy Was
na jesienny spacer po Lesie Kabackim, a następnie na śpiewanki przy ognisku.
🔥❤️🌲
Niestety z powodu pandemii koronawirusa rajd w pierwotnym terminie się nie odbędzie.

Z powodu zagrożenia związanego z koronawirusem Ogólnopolski Studencki Przegląd Piosenki Piosenki Turystycznej YAPA został przełożony. Poinformujemy, gdy organizatorzy podadzą nowy termin Przeglądu. Wtedy również ponownie będą otwarte zgłoszenia na wspólny wyjazd na Yapę.
Serdecznie wszystkich zapraszamy na tegoroczny karnawałowy Bal Malucha!
W tym roku odbędzie się on 1 lutego, w sali bankietowej DS Riviera.
Serdecznie Was wszystkich zapraszamy na Wigilię klubową, by podzielić się opłatkiem i wspólnie pośpiewać kolędy. Spotkanie wigilijne odbędzie się w środę 18 grudnia w sali nr 04B (piwnica, na końcu gmachu od strony ulicy Polnej) na Wydziale Elektroniki i Technik…